Informacje bieżące    |    Szukaj    |      KONTAKT 

naglowek kontakt

 

OGŁOSZENIE O KONKURSIE
RADA NAUKOWA ARCHIWUM NAUKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK I POLSKIEJ AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI
OGŁASZA KONKURS
NA STANOWISKO DYREKTORA POMOCNICZEJ JEDNOSTKI NAUKOWEJ
POLSKIEJ AKADEMII NAUK I POLSKIEJ AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI
DZIAŁAJĄCEJ POD NAZWĄ:
ARCHIWUM NAUKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK I POLSKIEJ AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI

 

 

Trwają zdjęcia do cyklu „Dzieła, arcydzieła”, który PAU przygotowuje wspólnie ze Stowarzyszeniem Bene Tibi i Telewizją Kraków, przy wsparciu finansowym Narodowego Centrum Kultury. Prace realizowane są w ramach projektów: „Niech przemówią arcydzieła” z programu Kultura - Interwencje 2020 oraz „Odkrywamy arcydzieła” z programu Kultura w sieci. Budżet zadania wspomogła też Fundacja PZU.

Przygotowujemy 25 odcinków, w każdym zaprezentujemy jedno dzieło oraz 6 wykładów opowiadających o epoce, tle, sytuacji, w których dzieła powstawały.

Zapraszamy na stronę:  http://dzielaarcydziela.pl/

 

 

Przyznano stypendia
Fundacji Lanckorońskich i Fundacji z Brzezia Lanckorońskich
na rok 2021.

 

Zobacz stypendia przyznane na rok 2021

 

 

 

 

Nagroda naukowa

imienia Mikołaja Kopernika

 

Informacje o Nagrodzie w 2020 roku

Czytaj więcej... 

 

 

 

Wznowienie realizacji KKN 2020  
(Komunikat UMK)

 

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do poprzedniego komunikatu odnośnie wstrzymania realizacji Krakowskich Konferencji Naukowych w 2020 roku oraz prośby skierowanej do Państwa o przedstawienie własnych pomysłów dotyczących realizacji wydarzeń, w związku z trwającym stanem epidemii i rozprzestrzenianiem się wirusa SARS - CoV-2, uprzejmie informujemy, że na Państwa skrzynki mailowe została przesłana stosowna informacja dotycząca wznowienia Programu KKN 2020 oraz zasad prowadzenia promocji marki Kraków podczas konferencji.

W przypadku gdyby nie otrzymali Państwo ww. wiadomości, uprzejmie prosimy o kontakt z przedstawicielem Urzędu Miasta Krakowa (Pani Kinga Wrona Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i/ lub Pani Edyta Mazurek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 

Czytaj więcej...

 

 

 

#ZostańWDomu

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Akademia Wolności

w reż. Marii Guzy